"Dbejte o sebe a žijte zdravě. Věřte v sebe samu a dosáhnete vše, co chcete."


Linda Vojtová

Povolání: modelka
Věk: 23
Datum narození: 22. 06. 1985
Místo narození: Praha,Česká republika
Znamení: Rak
 
Linda Vojtová se ve světě modelingu pohybuje od třinácti let.V patnácti letech se stala vítězkou celosvětového finále Elite Model Look.
Supermodelka Linda Vojtová si připsala na konto další úspěch! Českou rodačku, která patří ve světě mezi nejvyhledávanější modelky, si do své nové kampaně vybrala slavná firma na luxusní spodní prádlo Palmers. 
V oblasti modelingu se jedná se o významný kontrakt a jednadvacetiletá Vojtová se tak připojila k modelkám Cindy Crawfordové, Heleně Christensenové, Nadje Auermannové, Raice Oliveiře či Naomi Cambellové, které byly tváří světoznámé značky v minulých letech.
Linda se narodila v Praze, ale už čtvrtým rokem žije v New Yorku. Mezi její největší dosavadní úspěchy patří kampaně pro značky Armani, La Perla, Max Mara nebo Diesel. Charismatická Češka je proslulá tím, že se podobá jedné z nejúspěšnějších supermodelek Gisele Bündchenové. Přezdívá se jí Baby Gisele a návrhářka Vivienne Westwoodová si ji před časem vybrala jako hlavní hvězdu své pražské přehlídky.

 

Linda Vojtová