"Dbejte o sebe a žijte zdravě. Věřte v sebe samu a dosáhnete vše, co chcete."


Motýli, kam se podíváš!

Motýl může být symbolem mnoha věcí. V různých kulturách má různý význam, v módě je to však jasné – motýli jsou symbolem ženskosti, krásy a něžnosti. Pojďme se společně podívat na nejvydařenější „ motýlí modely“, které se objevily v letošních jarních a letních kolekcích světových návrhářů a značek. Protože motýli letos prostě „letí“.

Které kolekce letos uvedly „motýlí“ motivy? S motivy motýlů se můžeme setkat v mnoha jarních dámských kolekcích. Na symbol motýla se ve své tvorbě soustředily například luxusní značky Collette Dinigan, Tibi, Diane Von Furstenberg nebo Badgley Mischka. Nutno dodat, že tématiku si zvolily skutečně na výbornou, protože výsledné modely lze zařadit mezi klenoty jarní a letní módy. Pokud tedy chcete být in, víte, ve kterých kolekcích najít tu správnou inspiraci. 
 

Jak správně kombinovat motýlí motivy?

Motýli jsou in, ale důležité je především umět je správně zkombinovat. Pamatujte na to, že model se vzory, byť malými nebo velkými, by se měl kombinovat výhradně s oblečením, které je jednobarevné. U kolekcí slavných návrhářů občas vidíte opak – jeden vzor na oblečení se doplňuje jiným, pro běžné oko zdánlivě nekompatibilním, ale do těchto experimentů se raději nepouštějte. Chcete-li na jaře a v létě v motýlích modelech působit vkusně a sofistikovaně, pak si prohlédněte naše obrázky vhodných kombinací, které jsme si pro vás připravili. Výsledný efekt je elegantní, sexy a spíše ženský, než dívčí. 
 

Drže správný krok s módními trendy

Se symboly motýlů budete na jaře a v létě krok před módou. Motýlí motivy jsou tím pravým, co můžete vyzkoušet a buďte si jista, že budete velmi spokojena. Někteří módní návrháři dokonce tvoří kolekce, které obsahují symboly motýlů, a to i pro nadcházející podzimní a zimní sezónu. Pokud si tedy zakoupíte nějaký ten žhavý letní modýlek, můžete jej schovat pod svetřík i na podzim a budete stále aktuální. 


Motivy motýlů se však neobjevují pouze v dámském oblečení, ale na současném trhu naleznete také spoustu šperků a doplňků. Inspirujte se těmi nejkrásnějšími, které jsme pro vás vybrali. 


Anketa

Líbí se vám motýlí vzory na oblečení a šperky s motivy motýlů?

Ano, dokonce nějaké ve svém šatníku mám.
(8)
40%

Ano, určitě si nějaké pořídím.
(5)
25%

Ne, připadají mi moc infantilní.
(7)
35%

Celkový počet hlasů: 20