"Dbejte o sebe a žijte zdravě. Věřte v sebe samu a dosáhnete vše, co chcete."


Victoria's Secret

Značka Victoria's Secret vznikla v roce 1977, když se Roy Raymond v San Francisku rozhodl, že všem a hlavně mužům ukáže, že nákup spodního prádla může být i příjemnou záležitostí. Sám se necítil dobře při nákupu spodního prádla pro svoji manželku. Po pěti letech se rozhodl firmu prodat společnosti The Limited, která ji vlastní dodnes.

Značka je jednou z nejznámějších co se spodního prádla týče, ovšem v posledních několika letech se soustřeďuje i na parfémy, modní doplňky, plavky a dokonce i oblečení. Značka je známá nejen pro své krásné a luxusní prádlo, ale i pro jejich dokonalé přehlídky a výběr těch nejlepších modelek světa, které dokonale prezentují značku. Za vynikající modelky Victoria's Secret můžeme považovat modelky jako jsou Naomi Campbell, Heidi Klum, Gisele Bündchen, Eva Herzigová, Tyra Banks, Karolina Kurková, Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Ana Beatriz Barros, Miranda Kerr, Marisa Miller, Doutzen Kroes, Selita Ebanks, Daniela Peštová, Fernanda Tavares, Helena Christensen, Laetitia Casta a Stephanie Seymour. Těmto modelkám už se neřekne jinak než tzv. "Angels".

Nyní značka nabízí dokonalou souhru luxusu a kvality. Žena nemusí být dokonalá, jednotlivé modely jsou navrženy tak, aby svým střihem, látkou a barvou dokonale podtrhly přednosti a ženský původ nebo naopak dotvořily to, co není dokonalé. VICTORIA' S SECRET je značkou ženské krásy.

Dnes je již několik obchodů i po České republice a dokonce i na českém internetu.

Victoria's Secret Angles by Paullo0o.Victoria's Secret Angels Star by littleladylove.victoria's secret angels @ LA by gurl_n3xtd00r.Heidi Klum, Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Selita Ebanks, Izabel GoulartHeidi Klum, Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Selita Ebanks, Izabel GoulartVictoria's Secret Angels 2006 by nicolleteramirez.Victoria's Secret Angels 2006 by nicolleteramirez.Karolína KurkováKarolína KurkováVictoria's Secret Angels 2006 by nicolleteramirez.

The Victoria's Secret supermodels  by Ashley149.

The Victoria's Secret supermodels  by Ashley149.The Victoria's Secret supermodels  by Ashley149.

Victoria's Secret Fashion Show  by Paullo0o.

Victoria's Secret Fashion Show  by Paullo0o.

vicky2 by EDWARD MURILLO MORENO.Izabel_Goulart25 by fakefotos31.Natalia Vodianova , Carmen Kass , Karolina Kurkova , Euguenia Volodina , Hana Soukupova , Marija Vujovic , Natasha Poly , Valentina Zelyaeva , Inguna Butane  by silverspur1989.