"Dbejte o sebe a žijte zdravě. Věřte v sebe samu a dosáhnete vše, co chcete."


Maybelline

 

Maybelline New York je kosmetickou značkou číslo jedna v globálním měřítku a lze se s ní setkat ve více než 90 zemích na celém světě. Naše produkty lze spatřit prakticky v každém významnějším maloobchodě v USA orientovaném na masový trh. Jde o drogerie, obchody se zlevněným zbožím, supermarkety a specializované obchody s kosmetikou. Naše výrobní a distribuční středisko se rozrostlo na zhruba 93 000 m2 a zaměstnává cca 2000 lidí.
Jakožto vyhlášená autorita pro barvy udává Maybelline New York svými výrobky trend pro sezonní barevné škály v těch nejžhavějších odstínech každého ročního období. V současné době se soustřeďujeme na to, abychom v ženách posílili pocit jejich vlastní hodnoty a krásy, aby si uvědomily svoji individualitu a potenciál, abychom je inspirovali a podněcovali.

2004

Z Maybelline se oficiálně stala společnost Maybelline New York. Tento název odráží velikost, styl, barevnost a úspěšnost, jež městu dávají jeho skvělý a úchvatný charakter. Nový přístup a vzhled v sobě slučují nejvyspělejší technologii a bedlivé sledování trendů s cílem dodávat přístupnou špičkovou kosmetiku vyznačující se přitažlivým stylem velkoměstského života.

Naše modelky:

Viděli jste je v našich reklamách. Nyní máte příležitost se s nimi setkat! Seznamte se s našimi předními modelkami a i se zajímavostmi ze života krásných tváří Maybelline New York. Adriana Lima, Julia Stegner, Kemp Muhl.......

 

maybelline.jpg maybelline picture by aquarius_love1302AdrianaLima_bigErinWasson_bigchristyKemp_big