"Dbejte o sebe a žijte zdravě. Věřte v sebe samu a dosáhnete vše, co chcete."


DŽÍNY

Džíny – nesmrtelný fenomén – základní prvek šatníku. Dnes se nosí džíny k téměř všem příležitostem, a proto si můžeme vybrat z různých barev i střihů.

Nositele džínů lze rozdělit do dvou skupin. Jedni nosí jedny džíny celý život a druzí už po deseti minutách koukají po nových. Já patřím mezi ty druhé. S každou koupí džínů nabývám dojmu, že tohle jsou ty pravé…
 


Jenže teď na jaře jsem se opět rozhodl pořídit si ty opravdu pravé džíny, které mi budou vyhovovat střihem, délkou, barvou  – zkrátka které mi skvěle padnou.

Délka džínů je opravdu důležitá. Džíny musí sáhnout minimálně pod kotník, nejlépe na zem, aby dobře vypadaly k botaskám. Ale pozor – šlapání po kalhotách přenechme raději teenagerům!

 


 

Trochu se obávám zkoušení. Nerad se opakovaně svlékám a oblékám. Přítelkyně mi tedy doporučila, objednat džíny přes internet. Našel jsem internetový obchod www.otto-shop.cz , kde je možné vybrat si z celé řady produktů. Najdete zde i speciální poradenství pro džíny. U spousty výrobků můžete použít zoom a přiblížit si tak detail nebo si můžete pustit video, na kterém vám modelka ukáže model ze všech stran.
 


 

Potěšilo mě, že džíny nemusím zkoušet, dají se sehnat ve všech velikostech, i ve zkrácených nebo naopak prodloužených délkách. Objednal jsem pohodlně ze svého křesla a jako nový zákazník jsem dostal slevu 175 Kč, tak jsem mohl přikoupit i pásek. Byl jsem opravdu spokojen. Tohle budou konečně ty pravé džíny! 


 


Jaké džíny nosíte nejraději?

Datum: 10.04.2009

Vložil: Lilly

Titulek: Džíny...

Nejraději nosím ty, které jsou samozřejmě v módě. Jinak mám ráda upnuté a barevné(červené, žluté...). Džíny budou vždycky "IN"... :-)

—————