"Dbejte o sebe a žijte zdravě. Věřte v sebe samu a dosáhnete vše, co chcete."


Trendy léto 2009

Trendy léto: oblékněte se jako řecká bohyně

Čeká nás antické léto! Ano, skutečně je tomu tak. Mnoho slavných světových návrhářů znovuobjevilo kouzlo antiky. Není za posledních několik let vůbec poprvé. Prvky antiky je evergreenem módních designérů už dlouho. A o tom, že antika byla opravdu kouzelná, není pochyb. Nechte se inspirovat antickými motivy těch nejlepších návrhářů a značek pro letošní jaro a léto a naučte se sladit dokonalý „antický outfit“.

Návrháři, jakými jsou Elie Saab, Valentino, James Coviello, Kenzo, Chadwick Bell a další úspěšné světové značky letos opět představily nové dámské kolekce s nádechem antiky. Jsou určené pro letošní jarní a letní sezónu. určené. Antické motivy jsou okouzlující, jsou sexy, něžné a originální zároveň. I vy si můžete pořídit skvělý outfit, ve kterém si budete připadat doslova jako řecká bohyně. 
Topy, šaty, šperky, boty, to vše je zahrnuto v repertoáru letošních letních „antických“ kolekcí, které si mnohé již po uvedení získaly obrovskou oblibu. Z barev se návrháři nejčastěji soustředili na přirozené odstíny, mezi nimi se objevují bílá, béžová, šedá, světle modrá, ale výjimkou nejsou ani barva fialová nebo červená. 
 

Jak vypadá antika v podání světových návrhářů?

Návrhář James Coviello prostřednictvím své antické kolekce doslova zazářil. Ihned si díky nové dámské řadě získal pozornost zákaznic, a není se také čemu divit. Modely, které představil, jsou provedeny z materiálů, které na první pohled mohou působit až éterickým dojmem. Často také vrstvil oblečení, tak, jak to v antice bylo skutečně zvykem. Vznikly tak modely se skvělými designy, jejichž spodní vrstva zachycuje mnohdy úžasné odstíny barev. 


Módní značky Elie Saab a Valentino také s návratem k antice netroškařily. Jako součást jarní a letní kolekce představily hned několik outfitů v antickém stylu. Elie Saab vsadila na přirozené barvy i střihy a soustředila se na nenápadné, ale rafinované doplňky. 


Valentino oproti tomu dodal antickým modelům na pohled větší modernost, zářivější barvy a skutečný šmrnc dodal díky extravagantním doplňkům. 
 

Vytvořte si na léto svůj „antický“ outfit

Máme pro vás pár trendy tipů, jak dokonale sladit a především vytvořit outfit v antickém stylu. Inspirujte se našimi obrázky a vsaďte na antiku, která patří mezi jedny z nejžhavějších hitů letošní jarní a letní sezóny vůbec!