"Dbejte o sebe a žijte zdravě. Věřte v sebe samu a dosáhnete vše, co chcete."


Hair style

Zahoďte žehličky na vlasy! V módě jsou opět vlny!

 

Čím větší kudrny, tím větší šmrnc, zní heslo pro jarní a letní sezónu. Zajímá vás, kteří módní návrháři vsadili na kudrny a které slavné celebrity jsou kudrnami pověstné? Pak si přečtěte náš článek, ve kterém najdete spoustu inspirace a určitě si najdete vlnitý účes, který bude slušet i vám!

Vsaďte na neposedné kudrny

V minulých sezónách se v kolekcích světových návrhářů často objevovaly rovné, někdy až konzervativní účesy, letos však nastává velká změna. Světoví návrháři sází na neposedné kudrny a stylisté tvoří vlnité účesy na krátkých i dlouhých vlasech! To je skvělá zpráva především pro ženy, které se po každém umytí vlasů trápí s keramickými žehličkami. Nyní už nemusíte své kudrny skrývat, ale právě naopak je ještě zvýraznit. Trendy kudrny a vlny jsme mohli zhlédnout v mnoha jarních a letních kolekcích úspěšných světových značek. 
Bottega VenetaGucciCopper Tops

Inspirujte se „kudrnatými“ celebritami

Mnoho slavných světových celebrit dávno ví, že vlny a kudrny dodají vlasům ten správný šmrnc. Snad každý z nás si vybaví Julii Roberts ve slavném snímku Pretty Woman, po kterém doslova nastala éra kudrnatých vlasů. Taktéž herečka a zpěvačka Nicole Kidman taktéž většinu kariéry nosí účesy, které tvoří z vlnitých vlasů. Kudrny však nepřísluší pouze určitým typům žen, o kudrnách se dá říci, že mohou být ozdobou každé ženy. Ať je vaše pleť světlá nebo opálená, kudrny si zkrátka může dovolit každá! 
Christina AquileraEva Herzigová

Gisele BundchenKate Winslet

Tipy a triky na dosažení vlnitého účesu

Ženy, které se pyšní přirozeně vlnitými vlasy, mají s kudrnatými účesy mnohem menší práci než „ rovnovlásky“. Pokud se vám vlasy vlní přirozeně, k vytvoření dokonale neposedných kudrn vám postačí pouze vlasy při vysoušení mačkat a výsledný účes upevnit pomocí pěnového tužidla nebo laku na vlasy, aby účes vydržel co nejdéle. Ženy a dívky, které mají vlasy úplně rovné, budou k vytvoření kudrlinek potřebovat natáčky nebo také natáčecí kartáč na vlasy. S výsledným účesem si sice dáte trochu práce, ale můžete se spolehnout na to, že budete rozhodně „in“! 

Sarah Jesica ParkerKarolína Kurková