"Dbejte o sebe a žijte zdravě. Věřte v sebe samu a dosáhnete vše, co chcete."


Bar Refaeli 

Povolání: modelka, herečka
Věk: 23
Datum narození: 4. 06. 1985
Místo narození: Izrael
Znamení: Blíženci
 
Modrooká brunetka Bar měří 175 cm. V současné době chodí tato izraelská modelka s Leonardem DiCapriem.
Pyšní se mírami 89-60-89  a fotila například pro magazíny ELLE, Maxim či GQ Italy. V letech 2000-2001 obdržela titul "Modelka roku“, což jí samozřejmě vyneslo úspěch. Nyní uvažuje o sňatku s Leem DiCapriem a poté se chce přestěhovat do Ameriky. Třiadvacetiletá kráska dokázala, že patří mezi módní elitu.
Splnil se jí její velký sen. Nafotila žhavé obrázky plavek na tuto sezonu pro prestižní magazín Sport Illustrated. Navíc se dostala až na titulní stranu prestižního časopisu. Tím si supermodelka vydobyla svoje místo na výsluní, protože na titulce časopisu se modelky každoročně ukážou 66 milionům čtenářů. Její milenec holywoodský herec Leonardo Di Caprio by si měl začít svojí drahou polovičku pořádně hlídat, zástupy jejích ctitelů nebudou brát konce. Sexy Izraelka se věnuje modelingu už od 15 let.
Dokonalé křivky předvádí, kde může a díky svým půvabům se stala Refaeli jednou z nejžádanějších modelek světa.
Půvabná Izraelka se vyhla národní povinnosti, v její zemi je totiž vojenská služba povinná i pro ženy. Tím se kráska nenechala rozházet a přestěhovala se natrvalo za svým přítelem do New Yorku. Vojáci se tak budou muset obejít bez ní.


 Bar Refaeli

bar.jpg

Bar Refaeli

Bar RefaeliBar RefaeliBar Refaeli

Bar Refaeli

Bar Refaeli

Bar Refaeli

Bar Refaeli

Bar Refaeli