"Dbejte o sebe a žijte zdravě. Věřte v sebe samu a dosáhnete vše, co chcete."


Doutzen Kroes

Povolání: modelka
Věk: 24
Datum narození: 23. 01. 1985
Místo narození: Oostermeer, Holansko
Znamení: Vodnář

Když bylo Doutzen 18 let, trávila prázdniny na táboře, kde si kamarádce postěžovala, že nemá žádné kapesné. Ta ji navrhla, aby se stala modelkou. Sice na to sama Doutzen též pomýšlela, ale posílat své fotografie do agentury jí přišlo trapné. Nakonec ji však poslechla a do několika agentur napsala. Po pár dnech se ji ozvala jedna z amsterodamských agentur a okamžitě s ní uzavřela smlouvu. Po příjezdu do New Yorku ji oslovila francouzská Elle a netrvala dlouho a z Doutzen se stala topmodelka světového formátu.

Svou krásou dokáže Douzen zaujmout na první pohled - okrouhlé a plné rty a kočičí oči z ní dělají nezpochybytelnou krásku. Okouzlí ale i tím, že stále působí jako obyčejná, veselá a milá holka… Není divu, že ve svých jedenadvaceti letech je jednou z největších hvězd agentury Viva, která zastupuje i další výjimečné modelky jako Karolínu Kurkovou či Natalii Vodianovou. Pečlivě si pěstuje image milé holky od vedle a očividně se jí to vyplácí! Po pilné a nekonfliktní modelce s radostí sáhla například kosmetická společnost L'Oreal či módní gigant Calvin Klein. K jejím největším úspěchům patří jistě i nafocení několika snímků do kalendáře Pirelli 2008.
Za svůj úspěch ale Doutzen Kroes vděčí nejen svému vzhledu, ale i tvrdé práci; nepatří mezi primadony, vyhýbá se módním večírkům a chce-li relaxovat, raději než do luxusních lázní vyrazí do rodné vesnice na severu Holandska. Jedním z největších úspěchů této mladé topmodelky bylo nafocení několika snímků do kalendáře Pirelli 2008.
V roce 2007 se umístila v TOP 15 nejlépe vydělávajích modelek světa podle časopisu FORBES.
 
Výška: 178 cm
Míry: 86/61/88
Váha: 55 kg
Vel. bot: 41
Vel. oblečení: 36
Barva vlasů: tmavší blond
Barva očí: modrá
 
Doutzen  Kroes
 
V272152 by dethvegetable.doutzen kroes by shimmysugar.Doutzen  Kroes Doutzen  Kroes adriana-lima-doutzen-kroes-spodni-pradlo-9.jpgadriana-lima-doutzen-kroes-spodni-pradlo-8.jpgV267970 by dethvegetable.Doutzen  Kroes V274931_FULL by dethvegetable.V284680 by dethvegetable.V265494 by dethvegetable.V284676 by dethvegetable.doutzen kroes by shimmysugar.V280260 by dethvegetable.NS_Doutzen_FallFashion1_2007_29s by dethvegetable.Doutzen  Kroes freemans_22 by dethvegetable.freemans_19 by dethvegetable.Doutzen  Kroes freemans_16 by dethvegetable.doutzen_vogue_homme_international_editorial_001 by dethvegetable.doutzen312 by dethvegetable.Doutzen  Kroes
doutzen kroes by shimmysugar.doutzen kroes by shimmysugar.doutzen kroes by shimmysugar.doutzen by shimmysugar.20 by dethvegetable.
Doutzen  Kroes