"Dbejte o sebe a žijte zdravě. Věřte v sebe samu a dosáhnete vše, co chcete."


Heidi Klum

Povolání: Modelka, Herečka,Zpěvačka
Věk: 35
Datum narození: 1. 06. 1973
Místo narození: Bergisch-Gladbach, Německo
Znamení: Blíženci
 

Heidi - modelka, herečka, televizní producentka, módní designérka, podnikatelka, příležitostná zpěvačka. . .
K modelingu se Heidi dostala skrze rodiče Günthera, který pracoval jako manažer v kosmetické firmě a Erny, kadeřnice. Podle Klum ji přiměla kamarádka Karin, aby vyplnila přihlášku z magazínu a přihlásila se tak do soutěže Modelka roku 1992, jejíž vítězka se objeví ve známé německé talk show Gottschalk Late Night Show. Z 25,000 uchazeček vyhrála celou soutěž 29. dubna 1992 právě Heidi a byl ji nabídnut kontrakt ve výši 300,000 dolarů. Na kontrakt reagovala o několik měsíců později po dokončení studia, kdy nenastoupila na studium módního návrhářství.

Heidi Klum se dostala na obálku všech předních módních časopisů včetně Vogue, ELLE nebo Marie Claire. Celosvětový úspěch zaznamenala, když se dostala na titulní stránku prestižního plavkového vydání časopisu Sports Illustrated a následná spolupráce s Victoria's Secret. Napsala předmluvu pro knihu o bodypaintingu a objevila se v reklamách
pro McDonald's nebo H&M. V současné době dělá reklamu pro Jordache a Volkswagen.

Kromě modelingu se věnovala i herectví. Objevila se v seriálech jako Sex ve městě, How I Met Your Mother nebo Spin City. Zahrála si v několika filmech, například Blow Dry nebo Perfect Stranger. Podílela se i na tvorbě úspěšného filmu Ďábel nosí Pradu.

V červenci 2007 ji časopis Forbes zařadil mezi 15 nejbohatších supermodelek
V prosinci 2004 se stala jedním z porotců v reality
show Project Runway, kterou vysílala americká televize Bravo, a ve které soutěžili mladí módní návrháři o zakázku. Díky roli porotkyně obdržela třikrát nominaci na cenu
Emmy. V roce 2008 získala ocenění Peabody Awards, bylo to vůbec poprvé, co nějaká reality show získala ocenění.

Heidi navrhla i vlastní kolekci oblečení, která se stala úspěšnou v Německu a objevila se v katalogu Otto. Má i vlastní kolekci bot, šperků a plavek. Na trh uvedla i dvě vůně, které dostaly název Heidi Klum a Me. V Německu po ní dokonce pojmenovali růži.

Germany's Next Topmodel je německá reality show, kde mezi sebou soutěží dívky o smlouvu s modelingovou agenturou IMG. Heidi v ní účinkuje jako porotce společně s Tyrou Banks.
V listopadu 2006 vydala svůj debutový singl Wonderland, který natočila pro účely charity a jako znělku pro seriál Douglas. V roce 2007 nazpívala se svým manželem Sealem duet Wedding Day na jeho desku System.

Heidi Klum se v roce 1997 vdala za Rica Pipina, se kterým se v roce 2002 rozvedla. Po rozvodu žila nějaký čas s frontmanem kapely Red Hot Chili Peppers Anthony Kiedisem, později s Flaviem Briatore, se kterým se během těhotenství rozešla.

Před narozením dcery Helene se na počátku roku 2004 seznámila se zpěvákem Sealem, kterého si 10. května 2005 vzala za manžela na pláži v Mexiku, a kterému porodila dva syny.8.července 2008 navštíví se svým manželem-zpěvákem Sealem Českou Republiku-kde Seal bude mít koncert.
 
Výška: 175 cm
Váha: 58 kg
Míry: 92 - 63 - 90
Barva vlasů: blond
 
 
Heidi Klum
 
 
Heidi Klum
Heidi Klumheidi18.jpgheidi16.jpgheidi5.jpg
Heidi Klum
Heidi Klum
Heidi KlumHeidi KlumHeidi KlumHeidi KlumHeidi KlumHeidi Klum
Heidi Klum sexy picture